USŁUGI

Konsulting Marketingowy

MANIFEST

Skupiamy się na tym, co działa. Dla Ciebie oznacza to więcej klientów w krótszym czasie i optymalizację kosztów nieskutecznych działań marketingowych.

Nasze Podejście

Świadczymy usługi doradcze dla małych i średnich firm z całej Europy, w tym również z Polski. Mimo, że zazwyczaj osobiście spotykamy się z właścicielami firm lub managerami działów marketingu, z którymi współpracujemy, bardzo często wykonujemy swoją pracę za pośrednictwem Internetu. To przede wszystkim duża oszczędność cennego czasu, który możemy poświęcić na szukanie najlepszych rozwiązań dla Twojej firmy i sytuacji, w jakiej aktualnie się znajduje.

Strategia marketingowa, Content marketing oraz Budowanie relacji to dziedziny, w które uwielbiamy się zangażować. Gdy tworzysz Twój content z myślą o strategicznych celach firmy, budujesz świadomość, napędzasz ruch na stronie oraz zwiększasz sprzedaż. Możemy Ci w tym wszystkim pomóc.

Bardzo chętnie bierzemy udział w sesjach burzy mózgów i dodajemy wiele praktycznych i sprawdzonych rozwiązań, które możesz wprowadzic w życie jeszcze tego samego dnia.

Content Marketing

Gdy ktoś wchodzi na Twoją stronę internetową może nie tylko sprawdzić kim jesteś i co robisz. Może się również nauczyć, w jaki sposób możesz mu pomóc.

Wiemy, jak przyciągnąć odbiorców i promować content. Pomagamy markom tworzyć strategię, która wyróżnia je online.

Sprawdź szczegóły naszych usług. Współpracujemy z różnymi markami i pracujemy nad tworzeniem strategii, reklam, stron internetowych, kampanii promocyjnych, szkoleń, e-booków, treści na blogach i wiele innych.

content marketing digital journey
influencerzy

Programy pozyskiwania influencerów

Pomagamy firmom identyfikować i rekrutować kluczowe osoby mające wpływ na promocję ich produktów lub usług.  Obejmuje to identyfikację osób mających największe wpływy w danym segmencie rynku, planowanie zasięgu oraz strategię zaangażowania.

Budowanie społeczności

Budowanie społeczności zainteresowanej Twoimi produktami lub usługami ma duży wpływ na odbiór Twojej marki i poziom sprzedaży. Pomożemy w sprecyzowaniu grupy docelowej i przyciąganiu nowych fanów do Twojej firmy.

społeczności
influencerzy

Podnoszenie Kwalifikacji Pracowników

W dzisiejszych czasach bardzo łatwo zostać w tyle w świecie Technologii Marketingowej / Content Marketingu oraz Social Mediów. Dlatego jesteśmy zaangażowani w prowadzenie programów podnoszących kwalifikacje pracowników w różnych organizacjach.

Nasze szkolenia prowdzimy nie tylko dla pracowników działów marketingu oraz właścicieli firm. Z naszych usług korzystają również sprzedawcy, którzy skutecznie wykorzystuja Internet jako narzędzie sprzedaży.

Tworzymy również materiały szkoleniowe, aby utrzymać marketingowców na bieżąco z najnowszymi trendami w marketingu internetowym.

Analiza i mierzenie skuteczności

Jednym z największych wyzwań stojących przed markami jest zrozumienie kosztów związanych z prowadzeniem kampanii w mediach społecznościowych / content marketingu oraz wartość, jaką osiągają z tych kampanii. Mamy bardzo silne doświadczenie analityczne i duże doświadczenie w mediach społecznościowych / marketingu treści, co pomoże Ci ustalić, jaki jest Twój zwrot z inwestycji.

mierzenie skutecznosci

PRACUJ Z NAMI

*Powiedz nam czym jesteś zainteresowany (wybierz z poniższych opcji)

KonsultingSzkoleniaAgencja Marketingowa