USŁUGI

Email Marketing i Automatyzacja

MANIFEST

Email od lat jest jedną z najbardziej skutecznych form dotarcia do klienta. W obliczu zmian w przepisach (RODO) musisz poznać dobre praktyki, żeby wykorzystać to narzędzie jeszcze efektywniej.

Nasze Podejście

Dlaczego email marketing jest ważny? Ponieważ do końca 2019 roku liczba skrzynek pocztowych na całym świecie sięgnie 5,6 miliarda (Email Statistics Report). Każdy z użytkowników sprawdza pocztę co najmniej kilka razy dziennie i liczy, że znajdzie tam informacje ważne dla siebie.

O skuteczności email marketingu może świadczyć fakt, że z każdego $1 wydanego na email marketing zwrot z inwestycji wynosi $40 – to prawie dwa razy tyle, niż w przypadku drugiego najefektywniejszego na liście narzędzia, jakim jest SEO, gdzie ten zwrot wynosi $22,24.

Wysyłaliśmy kampanie email marketingowe dla największych firm na świecie i chętnie przekażemy Ci naszą wiedzę na temat budowania listy mailingowej, budowania kampanii, segmentacji grup odbiorców, częstotliwości oraz najlepszych terminów wysyłek. Gdy już poznasz podstawy z, chęcią przekażemy Ci informacje o możliwości automatyzacji całego procesu. To nie tylko pozwoli Ci zarabiać więcej, ale również oszczędzić mnóstwo czasu.

W obliczu GDPR (RORO) zrozumienie zasad efektywnej i zgodnej z prawem komunikacji email z klientami, jest kluczowym elementem sukcesu na rynku.

Z przyjemnością pomożemy Ci wykorzystać tę wiedzę do zbudowania przewagi dla Twojej firmy.

PRACUJ Z NAMI

*Powiedz nam czym jesteś zainteresowany (wybierz z poniższych opcji)

KonsultingSzkoleniaAgencja Marketingowa