USŁUGI

Rekrutacja do Marketingu

MANIFEST

W dzisiejszych czasach marketing sprzedaje … i to dużo. Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy pomożemy Ci zbudować zgrany i skuteczny zespół.

Nasze Podejście

Znalezienie pracownika działu marketingu, który nie tylko pomoże Ci zrozumieć potrzeby potencjalnych klientów, ale również wkomponuje się w Twój obecny zespół, to nie lada wyzwanie. Szczególnie w czasach, gdy liczba narzędzi marketingowych rośnie w ogromnym tempie.

Bardzo chętnie odciążymy Cię w tym zadaniu i wykorzystamy naszą wiedzę i doświadczenie zarówno na rynku polskim, jak i międzynawowym. Zajmiemy się znalezieniem odpowiedniego kandydata, podczas gdy Ty będziesz mógł się skupić na rozwijaniu biznesu.

Nasza rola nie kończy się jednak na procesie rekrutacji. Pomożemy Ci również wdrożyć nowego pracownika i jeżeli to konieczne przeszkolimy w zakresie tych elementów marketingowych, które najbardziej przydadzą się Twojej firmie.

Pomożemy Ci również opracować strategię marketingową i ustalić wskaźniki, dzięki którym będziesz wiedział, że pieniądze wydane na kampanię promocyjną są dobrą inwestycją.

PRACUJ Z NAMI

*Powiedz nam czym jesteś zainteresowany (wybierz z poniższych opcji)

KonsultingSzkoleniaAgencja Marketingowa