USŁUGI

Wystąpienia Publiczne

MANIFEST

W pewnym sensie wszyscy jesteśmy zawodnikami. Wszyscy mamy swoją arenę, na której chcemy zostać supergwiazdami…

Daj swoim odbiorcom coś więcej niż inspirację…

Marcin ma bardzo osobisty i dogłębny przekaz, którym chce się podzielić ze światem. Sekret wysokiej produktywności oraz pozytywnych zmian w naszym życiu tkwi w umiejętnym połączeniu elementów psychologii sportu oraz kilku sekund, które zmieniają wszystko. I on ma na to dowody.

Cześć, nazywam się Marcin Klinkosz

Jeżeli szukasz kogoś wyjątkowego w temacie motywacji i zmian, właśnie go znalazłeś. Moje przesłanie jest adekwatne dla każdego, sprawdzone i łatwe do zastosowania. Bez względu na to, czy starasz się zmotywować kilkaset osób w audytorium czy kilku menadżerów w swojej firmie, nie tylko zainspiruję ich, ale udowodnię, że wszystko to,  o czym mówię jest poparte nauką. Jeżeli chciałbyś dowiedzieć się więcej, bardzo chętnie skontaktuję się z Tobą.

Przeskocz „To”

Jego przekaz ma TO wszystko: energię, prezentację, interakcję z widownią prostą, gotową do prowadzenia natychmiast formułę pozwalającą dokonać zmian w swoim życiu.

W punkt

Autentyczność i doświadczenie podczas wystąpień pozwalają każdemu znaleźć w nich cząstkę siebie oraz inspiruje zmianę.

Praktyczne Narzędzia

Twoja widownia będzie naładowana pozytywną energią, zmotywowana i wzbogacona o narzędzia, których będzie mogła użyć natychmiast.

Treningi Online

Jako ekspert od skutecznego działania, Marcin pomaga odbiorcom odzyskiwać entuzjazm, ustalać cele oraz odnosić sukces praktycznie w każdej dziedzinie.

Chcesz znać odpowieź? Zapytaj!

Marcin dostarcza wiedzy i wartości zarówno na scenie jak i poza nią. Nie krępuj się, żeby podejść i zapytać o sprawy, które są dla Ciebie ważne.

Mistrzowskie konsultacje

Marcin prowadzi również dodatkowe konsultacje, które postawią wyzwania i nauczą Twoich liderów podnosić wyżej poprzeczkę na ich profesjonalnej arenie.

PRACUJ Z NAMI

*Powiedz nam czym jesteś zainteresowany (wybierz z poniższych opcji)

KonsultingSzkoleniaAgencja Marketingowa